6 Pack Abs by Valerio Gucci

Android için Spor ve Fitness Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 26 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma BETA CODE
Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza yükleyebileceğiniz kolay kullanılabilen bir spor ve fitness uygulaması.

Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza yükleyebileceğiniz kolay kullanılabilen bir spor ve fitness uygulaması.

Uygulama oldukça kolay kullanılabilen bir menüden oluşur ve basit anlatım tarzına sahip olarak tasarlanmıştır. Egzersizlerini aksatmak istemeyen fakat bunu için sürekli zaman üretemeyen siz spor severlerimiz için özel olarak yaratılmıştır. Bu uygulama ile evinizin rahat konforunda spor yapabileceksiniz. Üstelik antrenörünüz cihazınızın ekranı kadar uzaklıkta olduğu için de kendinizi çok özel hissedeceksiniz.

Uygulama ile tüm vücut kaslarınızı çalıştırabileceksiniz. Hangi hareketle hangi kasınızı çalıştırdığınızı da uygulamanın kullandığı model üzerinde göreceksiniz. Modeli takip ederek egzersiz hareketlerini doğru olarak yapabileceksiniz. Egzersizler video anlatımı ile yapıldığından dolayı anlama güçlüğü çekmeyeceksiniz. Uygulama da 10 zorluk seviyesi bulunuyor. Her seviyede de 69 adet farklı egzersiz hareketi bulunuyor. Üstelik egzersizlerinizi özelleştirerek uygulamayı kendinize özel yapabilirsiniz. Egzersizlerinizi müzik eşliğinde yapacak ve çok eğlenceli vakit geçirebileceksiniz. Bu yararlı uygulamayı Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

 
Daha Fazla Göster
6 Pack Abs by Valerio Gucci indir